Nasi przyjaciele

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na


MSZĘ ŚWIĘTĄ I MODLITWĘ O UZDROWIENIE


w każdy trzeci czwartek miesiąca
o godz. 18.00

Gdzie:Kościół p.w. Niepokalanego Serca Maryi ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok"Oto biedak zawołał, a Pan go usłyszał, i wybawił ze wszystkich ucisków"

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na spotkanie

POGOTOWIA DUCHOWEGO

w każdy pierwszy czwartek miesiąca
w godz. 19.00-21.00.
Będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej, rozmowy duchowej lub sakramentu pokuty.
Gdzie: Dom Parafialny ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok

Informacje szegółowe
Opis

Szczegóły i zapisy pod nr tel. 502 958 945 lub przez Messenger (ks.Tomasz Kozłowski)

24.09-01.10.2024
cena 4930 zł/os.
Wylot z Warszawy
Cena zawiera: przelot Warszawa-Porto-Warszawa (z przesiadką, z bagażem podręcznym 8 kg/os. + torebka, i głównym 23 kg/os. wliczonym w cenę biletu, opłaty i podatki lotniskowe), ubezpieczenie UNIQA Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu)-KL 250 000 EURO (ponad 1 mln zł/osobę), NNW-4 000 EURO, BAGAŻ-400 EURO, OC 50 000 EURO, OC sportowa 10 000 EURO, sprzęt sportowy 500 EURO, wszystkie niezbędne transfery lądowe autokarem, wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje z napojami bezalkoholowymi – kawa, herbata, mleko do śniadania, woda do kolacji (dodatkowe napoje płatne), zakwaterowanie w hotelach 3*, opiekę polskiego pilota, opiekę duchową Księdza, degustację wina w Porto, obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł/os. i na Turystyczny Fundusz Pomocowy 10 zł/os., zestawy audio-guide.
Cena nie zawiera: obligatoryjnych kosztów realizacji programu, biletów wstępu oraz napiwków dla kierowców i przewodników 200 EUR od os. (płatne na miejscu u pilota), podatku miejskiego przy noclegach w Lizbonie 2 EUR/os./dzień i w Bradze 1,5 EUR/os./dzień – płatne na miejscu, usług nie zawartych w punkcie „cena zawiera”.
Uwagi:
• Codziennym punktem programu jest Msza Święta.
• Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
• Cena dotyczy osoby w pokoju 2-os. Możliwość dopłaty do pokoju 1-os. 1290 zł.
• Możliwość zakupu ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2% (należy zgłosić max. 24h od dnia podpisu umowy).
• Warunkiem wjazdu jest posiadanie ważnego dowodu osobistego lub paszportu ważnego min. 6 miesięcy od daty planowanego powrotu do kraju.
• Rezerwacja: potwierdzenie rezerwacji następuje po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki 1500 zł od osoby. Dopłata na 35 dni przed wylotem. Do rezerwacji należy podać imię, nazwisko (takie jak w dokumencie tożsamości zabieranym w podróż), datę urodzenia, nr tel. komórkowego, adres e-mail.
Rozkład lotów linii TAP Portugal:
Lot tam: Warszawa (WAW) Lizbona (LIS) 12:55 16:10
Powrót: Lizbona (LIS) Warszawa (WAW) 06:55 11:55


CODZIENNYM PUNKTEM PIELGRZYMKI JEST MSZA ŚWIĘTA.


RAMOWY PROGRAM ZWIEDZANIA:
DZIEŃ 1: WARSZAWA-PORTO (ok 195 km)
Zbiórka na lotnisku w Warszawie (im. Chopina) na 2,5 godz. przed odlotem, odprawa na lotnisku i wylot do Porto (z przesiadką). Po przylocie transfer do hotelu w Fatimie, zakwaterowanie, nocleg.
DZIEŃ 2: FATIMA
Śniadanie. Nawiedzanie Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej z Kapliczką Objawień, Bazyliką Różańcową oraz Kościołem Świętej Trójcy. Następnie nawiedzenie miejsc związanych z objawieniami w Valinhos, Loca do Cabeço i Aljustrel-miejscowości, gdzie mieszkali Franciszek, Hiacynta i Łucja. Krótka wizyta w domach pastuszków. Wieczorem udział w nabożeństwach. Kolacja i nocleg w Fatimie.
DZIEŃ 3: PORTO – BRAGA (ok 250 km)
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd do Porto, spacer po portowej dzielnicy Ribeirze. Następnie nawiedzenie Kościoła św. Franciszka znanego z niezwykłego wyposażenia wnętrz. Msza Święta.
Na koniec przewidziana jest degustacja wina porto, połączona ze zwiedzaniem piwnicy i zapoznaniem się z uprawą tego cennego trunku produkowanego wyłącznie w dolinie rzeki Douro.
Zwiedzanie do Bragi-nawiedzenie Sanktuarium Bom Jesus, z Drogą Krzyżową wkomponowaną w krajobraz wzniesienia. Przejazd do hotelu k. Bragi, kolacja, nocleg.
DZIEŃ 4: BRAGA-SANTIAGO DE COMPOSTELA (ok 395 km)
Wczesne w hotelu (lub na wynos). Przejazd do Santiago de Compostela – jednego z Trzech Świętych Miast, obok Rzymu i Jerozolimy. Zwiedzanie miasta zaczniemy od spaceru do punktu widokowego, następnie wejdziemy w obręb średniowiecznych murów miejskich. W trakcie zwiedzania będziemy mieli okazję zobaczyć zabudowania starego miasta i uniwersytet. Następnie wejdziemy do Katedry Świętego Jakuba, gdzie zejdziemy do krypty mieszczącej grób apostoła, zobaczymy Portyk Chwały, a także botafumeiro – jedną z największych kadzielnic na świecie. Czas wolny na modlitwę oraz zakup pamiątek, w tym słynnych muszli Świętego Jakuba. Powrót do hotelu k. Bragi. Kolacja i nocleg.
DZIEŃ 5: COIMBRA (ok 255 km)
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd do Coimbry, miasta uniwersyteckiego, urzekającego malowniczym położeniem wśród wzgórz nad rzeką Mondego, licznymi zabytkami oraz niepowtarzalną atmosferą, tworzoną przez studencką społeczność. To dawna stolica Portugalii, miasto królów, świętych, imponujących zabytków i muzyki fado. Spacer po starym mieście-zobaczymy Starą Katedrę (Se Velha, z zewnątrz), Bramę Miejską (Arch Almedina). Spacer z Górnego Miasta do Baixa-Dolnego Miasta, na główny deptak Coimbry – Rua Ferreira Borges. Zawsze panuje tu gwar – studenci śpiewają fado, a turyści przesiadują w kawiarenkach. Na końcu ulicy znajduje się kościół Świętego Krzyża – Igreja de Santa Cruz. To wyjątkowe miejsce dla wielbicieli historii. Pochowano tu pierwszych królów Portugalii. Świątynia ta związana jest również z działalnością św. Antoniego-spędził on w tutejszym klasztorze kilka lat. Zobaczymy również ruiny dawnego klasztoru Św. Klary. Transfer do Fatimy, zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg.
DZIEŃ 6: ALCOBACA-NAZARE-BATALHA (ok 110 km)
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Alcobaca i zwiedzanie kościoła cysterskiego, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do malowniczego Nazare, które słynie z najlepszych ryb na wybrzeżu oraz jednych z najwyższych fal w regionie. Czas wolny na lunch w lokalnej restauracji (we własnym zakresie). Spacer po Batalha – za dodatkową opłatą możliwość zwiedzania Klasztoru Matki Boskiej Zwycięskiej w Batalha (ok 8 eur/os.), który wszystkich zwiedzających zachwyca niecodzienną dekoracją stylu manuelińskiego, opartego przede wszystkim na motywach żeglarskich. Powrót do Fatimy, zakwaterowanie. Udział w wieczornym różańcu. Kolacja i nocleg w Fatimie.
DZIEŃ 7: LIZBONA (ok 260 km)
Śniadanie. Przejazd do Lizbony. Zwiedzanie rozpoczniemy od spaceru po Alfamie – najstarszej dzielnicy miasta. Wejdziemy między innymi do katedry oraz kościoła Świętego Antoniego Padewskiego, który w Portugalii nazywany jest Świętym Antonim z Lizbony, ze względu na miejsce jego narodzin. Następnie udamy się na punkt widokowy Puerta del Sol, z którego roztacza się piękny widok na miasto i rzekę Tag. Popołudnie spędzimy na spacerze po dzielnicy Belem. Czas wolny na zakupienie pamiątek. Powrót do hotelu w Fatimie, kolacja i nocleg.
DZIEŃ 8: PORTO – WARSZAWA (ok 30 km)
Śniadanie, wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Przelot z Porto do Warszawy (z przesiadką).
Zakończenie świadczeń.

 

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych celem publikacji w mediach

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci wizerunku na współnej fotografii i/lub transmisji w telewizji izydor.tv, w celu rozpowszechniania w mediach na następujących polach eksploatacji: (media społecznościowe, strona internetowa chcejezusa.pl, izydor.tv z ewentualnym zestawieniem z wizerunkami innych osób) przez CHCE w okresie 10 lat od udostępnienia, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z zm.)Oświadczam, że zrzekam się dodatkowego wynagrodzenia z powyższego tytułu.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CHRZEŚCIJAŃSKIE CENTRUM EWANGELIZACJI zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 12004z zm.)