Nasi przyjaciele

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na


MSZĘ ŚWIĘTĄ I MODLITWĘ O UZDROWIENIE


w każdy trzeci czwartek miesiąca
o godz. 18.00

Gdzie:Kościół p.w. Niepokalanego Serca Maryi ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok"Oto biedak zawołał, a Pan go usłyszał, i wybawił ze wszystkich ucisków"

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na spotkanie

POGOTOWIA DUCHOWEGO

w każdy pierwszy czwartek miesiąca
w godz. 19.00-21.00.
Będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej, rozmowy duchowej lub sakramentu pokuty.
Gdzie: Dom Parafialny ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok

Informacje szegółowe
Opis

Co to jest Alpha?
Kurs Alpha to cykl 11 spotkań,  prezentujących przesłanie chrześcijaństwa  w sposób przystępny i nie wywierający presji. Jest to miejsce,  w którym można dzielić się swoimi przemyśleniami i odkrywać sens życia.

Dla kogo jest Alpha?
Alpha jest przede wszystkim skierowane do ludzi, którzy nie chodzą do kościoła a chcieliby zaznajomić się wiarą chrześcijańską,  jest to również odpowiednie miejsce dla chrześcijań którzy pragną odświeżyć podstawy swojej wiary. To przyciąga różnorodną gamę gości,  w tym ludzi w różnym wieku i o różnych poglądach. Niektórzy chcą rozpatrywać kwestie czy Bóg istnieje,  co się dzieje po śmierci,  inni przychodzą  podyskutować o jakiś szczególnych zagadnieniach, zrozumieć wiarę innych ludzi, czy zgłębić sens życia. Nikt nie jest zobowiązany do zabierania głosu, można również przyjść i wysłuchać innych.

Jaką ma formę?
Spotkania odbywają się co tydzień,  w środy. Każde spotkanie trwa od 19.00 do 21.45. Każda sesja zaczyna się od poczęstunku, co jest okazją do poznania innych w swojej grupie. Następnie ma miejsce krótki wykład  i czas na dyskusję,  podczas której każdy może zadawać pytania i dzielić się swoimi opiniami z resztą swojej małej grupy. W środku kursu ma również miejsce wyjazd wykeedowy z sesjami dotyczącymi Ducha Świętego.

Ile to kosztuje?
Uczestnictwo w Alpha jest bezpłatne.

Zapisy
alpha.bialystok.pl

alpha.bialystok.pl/formularz/zapisy

lub osobiście na 1 spotkaniu