Nasi przyjaciele

Wspólnota Kairos zaprasza na


Eucharystię, Adorację Najświętszego Sakramentu wraz z
MODLITWĄ ZA MAŁŻONKÓW


w każdy CZWARTY czwartek miesiąca
o godz. 18.00

Gdzie:Kościół p.w. Niepokalanego Serca Maryi ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na


MSZĘ ŚWIĘTĄ Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE


w każdy trzeci czwartek miesiąca
o godz. 18.00

Gdzie:Kościół p.w. Niepokalanego Serca Maryi ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok"Oto biedak zawołał, a Pan go usłyszał, i wybawił ze wszystkich ucisków"

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na transmisję spotkania

POGOTOWIA DUCHOWEGO ON LINE

w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godz. 19.00-21.00.

w kwietniu wyjątkowo drugi czwartek miesiąca

Transmisja poprzez stronę facebook.com/pariafiansm lub www.parafiansm.pl


Przez całe spotkanie będzie trwała Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy byście w waszych domach trwali z nami na modlitwie.

Od teraz i w trakcje trwania transmisji można wysłać SMS na numery 665 650 407; 516 068 023 podając intencję modlitwy.
Prowadzący spotkanie będzie modlił się w przesłanych przez was intencjach

Informacje szegółowe
Opis

Czekaliśmy... czekaliśmy... i wyczekaliśmy!
Może chciałbyś wybrać się do teatru?
Jeszcze nie możemy wrócić do grania w części Parafii, ale możemy stworzyć dla was dobre warunki, z ograniczoną liczbą widzów i odstępami-w oratorium o. Pio w dolnym kościele w Parafii Zmartwychwstania w Białymstoku.

Zarejestruj się i na meila-otrzymasz bezpłatną wejściówkę- bilet na wybrany przez Ciebie spektakl.

PO ZAREJESTROWANIU-jesteś na "liście gości" plus w ciągu kilku dni OTRZYMASZ BILET NA MEILA.
Przy jednej rejestracji-rejestrujesz jeden bilet na konketną osobę! Jeśli chcesz zarezerwować wejściówki dla kilku osób-to muszisz dokonać rejestracji kilkukrotnie wpisując ich imiona i nazwiska (meila możesz używać jednego-swojego).

05.07. SPEKTAKL "TAJEMNICA ŻYCIA I ŚMIERCI"
II pokaz-19:00 (po Mszy Świętej na 18:00)

Opis: Po raz kolejny Teatr Ewangelizacyjny „pochylił się” nad objawieniami boliwijskiej mistyczki Cataliny Rivas, tym razem dotyczącymi tajemnicy przejścia do wieczności. Na ich kanwie powstał spektakl, opowiadający nie tyle o śmierci, co o życiu. Życiu przez Jezusa, z Jezusem i w Jezusie Chrystusie – na wieki. Przedstawienie składa się z trzech części, podczas których, widz ma możliwość przyjrzenia się momentowi przejścia do wieczności z różnych perspektyw. Wieńczącą i najważniejszą, staje się perspektywa Golgoty i śmierci, która była i jest, aktualnym dla naszego życia zwycięstwem. W czasie spektaklu możemy niejako stanąć pod krzyżem i usłyszeć pełne miłości i nadziei słowa Jezusa. Spektakl powstał na podstawie objawień Cataliny Rivas „Wizja śmierci”, oraz „Siedem słów z krzyża”.
Czas trwania: 45 minut.

Po spektaklu będzie możliwość złożenia dobrowolnej ofiary-na posługę Teatru Ewangelizacyjnego.

Rejestrując się podajesz dane niezbędne do realizacji rekolekcji.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych celem publikacji w mediach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci wizerunku na współnej fotografii i/lub transmisji w telewizji izydor.tv, w celu rozpowszechniania w mediach na następujących polach eksploatacji: (media społecznościowe, strona internetowa chcejezusa.pl, izydor.tv z ewentualnym zestawieniem z wizerunkami innych osób) przez CHCE w okresie 10 lat od udostępnienia, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z zm.)Oświadczam, że zrzekam się dodatkowego wynagrodzenia z powyższego tytułu.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CHRZEŚCIJAŃSKIE CENTRUM EWANGELIZACJI zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 12004z zm.)