Nasi przyjaciele

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na


MSZĘ ŚWIĘTĄ Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE


w każdy trzeci czwartek miesiąca
o godz. 18.00

Gdzie:Kościół p.w. Niepokalanego Serca Maryi ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok"Oto biedak zawołał, a Pan go usłyszał, i wybawił ze wszystkich ucisków"

(Ps 34, 7)

Wspólnota Kairos zaprasza na spotkanie

POGOTOWIA DUCHOWEGO

w czwartek 5 stycznia
w godz. 19.00-21.00.
Będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej, rozmowy duchowej lub sakramentu pokuty.
Gdzie: Dom Parafialny ul.ks. St. Suchowolca 27, Dojlidy, Białystok

Informacje szegółowe
Opis

W dzisiejszych czasach trudno mówić o czymś takim jak POKUTA... bo co to jest POKUTA? Co znaczy "pokutować? Chciałbyś odkryć, czym jest stan duszy i serca skruszonego? Serca dotkniętego żalem i obmytego łzami... nie z powodu tego, że nie jest tak jak byś Ty chciał, ale łzami pochodzącymi z serca dotkniętego czymś, co się nazywa UMILENIE duszy.
Czym jest POKAJANIE=PO-KAJANIE? Jak dojść do tego stanu duszy, która w SMUTKU odnajduje RADOŚĆ? Jak dojść do takiego stanu duszy, w którym rodzisz się na nowo? Stanu, który pochodzi z ROZKAJANIA SERCA, tzn. składa się z wielu kropel, które spadły na twardą skałę serca, drożąc w tej skale maleńki otwór-ową CIASNĄ BRAMĘ, przez która wdziera się Duch Święty-pozostawiając SIEBIE, jako namaszczenie Twojego serca -czyniąc je zdolnym do KOCHANIA!
Czy zdawałeś sobie sprawę chociaż raz, że pokuta jest takim namaszczeniem serca i odnowieniem Twojego ducha? Celem tej konferencji jest namaścić Twoje wnętrze olejem nawrócenia!

  • Prowadzący: o. Marcin Sylwan Wirkowski OSPPE
  • Miejsce: dolny kościół par. Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku (oratorium o. Pio)
  • Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 40 PLN obejmuje obiad w sobotę oraz kawa, herbata i ciastka w trakcie trwania całych rekolekcji.
  • Termin: 22 października 2022r.
  • Czas trwania: 9.00-17.00

Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik.

REKOLEKCJE SĄ CAŁOŚCIĄ, DLATEGO ZAPRASZAMY DO ZAREZERWOWANIA SOBIE CAŁEGO DNIA I BYCIA OD POCZĄTKU DO KOŃCA :)
 

Wymagana jest ofiara w wysokości 40 PLN,
którą należy wpłacić po otrzymaniu informacji o zarejestrowaniu na Kurs. Dopiero wpłacenie ofiary jest potwierdzeniem uczestnictwa w rekolekcjach.

UWAGA:
W przypadku rezygnacji z Kursu wpłacona ofiara nie jest zwracana.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt e-mail.

Rejestrując się podajesz dane niezbędne do realizacji rekolekcji.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych celem publikacji w mediach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci wizerunku na współnej fotografii i/lub transmisji w telewizji izydor.tv, w celu rozpowszechniania w mediach na następujących polach eksploatacji: (media społecznościowe, strona internetowa chcejezusa.pl, izydor.tv z ewentualnym zestawieniem z wizerunkami innych osób) przez CHCE w okresie 10 lat od udostępnienia, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z zm.)Oświadczam, że zrzekam się dodatkowego wynagrodzenia z powyższego tytułu.

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CHRZEŚCIJAŃSKIE CENTRUM EWANGELIZACJI zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 12004z zm.)